Bu haber kez okundu.

"SÜPER AY" BAKIN NELERE SEBEP OLDU!

"Süper Ay" tüm dünyada izlendi, milyonlarca kişi bu unutulmaz görüntüyü bol bol fotoğrafladı, sosyal medya aracılığıyla muhteşem ay olayı tüm dünya insanlığınca paylaşıldı.

Burçlar üzerinde en büyük etkiye sahip olan Ay, bu muhteşem "Süper" haliyle bakın burçlar üzerinde ne gibi etkiler yaratacak.

Tam da Boğa Burcunda gerçekleşen "Süper Ay" yaşadığımız dünyanın en önemli gündemlerini ya da başlıklarını göz ardı edemeyeceğimizi ortaya koyuyor. Hayaller ve gerçekler arasında arafta kalabiliriz. Sonlanma ya da tamamlanma enerjileri hâkim. Duygularımızın her anlamda son bulabileceği bir süreçteyiz. Fakat bir yandan da algılarımız çok açık ve her şeyi tüm çıplaklığıyla görebiliyoruz.

Boğa’daki dolunayın Akrep’teki Güneş’le karşıtlığı, bizi bir miktar gerebilir. Yani duyguları ya da bilinçaltını bastırmak güç olacaktır. Hislerimiz ya da aklımızdaki düşünceler bir anda patlak verebilir. Gizli kalan gerçeklerin peşine düşüyoruz. Endişelerimiz, soru işaretlerimiz ve en önemlisi ihtiyaçlarımız için daha çok cevap arıyoruz.

Neyse ki, Kiron’un konumu kişisel bunalımlara çözüm olacak. Bizi duygusal olarak tedavi edecek.

En başta kendimizi affetmeyi öğreneceğiz. Güç olsa da, hedeflere ulaşmak için kararlılıkla ve azimle daha çok çalışacağız.

Bir yenilenme sürecindeyiz aynı zamanda. Şu bir hafta sinsi oyunların ve planların geride kalacağı günler olacak. Kiron, bize her anlamda güven aşılıyor. İleriye yönelik planlar yapabilir ve kendimize öncelik vermeye başlayabiliriz.

Dolunay ise, gerçekleri göz önünde bulundurmanın kapalı kapıları açacağına işaret ediyor.

Dolunay maddi manevi toprakla ilgili güvenlik arayışını işaret ediyor. Sevdiklerimizin desteğine, sevgisini göstermesine, yaşadığımız yerde huzuru veya konforu yakalamaya ya da maddi açıdan büyümeye ve rahatlamaya olan ihtiyacımızın farkına varabiliriz.

Maddi konularda istikrar arayışı artıyor.

Önemli işleri haftanın ilk günlerinde halletmekte fayda var. Zira, hafta sonuna doğru ve diğer hafta, şüpheli olaylar veya gelişmeler ya da kafa karışıklıkları planları bozabilir.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol