Bu haber kez okundu.

"PIRELLI 2017 TAKVİMİ" BU SENE MUHTEŞEM!

Siyah-Beyaz ve Kadın temalı fotoğrafların duayen ismi, dünyaca ünlü fotoğraf sanatçısı alman Peter Lindbergh, Pirelli 2017 takvimi için dünyaca ünlü starları objektifine hapsetti!

Her yıl birbirinden ünlü isimlerle ve değişik konseptlerle hazırlanan takvimin yeni sayısı, kadın oyuncuları duygusallık konseptinde bir araya getirdi.

2017 Pirelli Takvimi, Paris’te basın mensubu, konuk ve koleksiyonerlere tanıtıldı. Takvim; Berlin, Los Angeles, New York, Londra ve Fransa'da çekilen 40 fotoğraftan oluşuyor.

Geniş yaş skalası ile dikkat çeken takvimde; Jessica Chastain, Penelope Cruz, Nicole Kidman, Rooney Mara, Helen Mirren, Julianne Moore, Lupita Nyong’o, Charlotte Rampling, Lea Seydoux, Uma Thurman, Alicia Vikander, Kate Winslet, Robin Wright ve Zhang Ziyi gibi isimlerin yanı sıra Moskova Devlet Uluslararası İlişkiler Üniversitesi (MGIMO) Siyaset Teorisi Proseförü Anastasia Ignatova da yer aldı.

2017 sayısıyla Alman fotoğrafçı, Pirelli Takvimi’nde üçüncü kez yer alan ilk fotoğrafçı oldu. Mükemmel vücutların etrafında değil hassasiyet ve duygusallık üzerine bir takvim yaratmak üzere yola çıktıklarına dikkat çeken Peter Lindbergh, böylece ruhuna kadar soyunan modellerin çok daha çıplak olduklarını vurgulamak amacıyla ‘Duygusal’ başlığını seçtiklerini belirtti.

Hassasiyet üzerine bir takvim yaratmak üzere yola çıktıklarına dikkat çeken Peter Lindbergh, modellerin ruhen daha çıplak olduklarını vurgulamak amacıyla ‘Duygusal' başlığını seçtiklerini belirtti.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol