Bu haber kez okundu.

KKTC'NİN YILDIZLARI "THE COLONY HOTEL" DE BULUŞTU!

Marjinal fotoğraflarıyla tanınan KKTC’nin ünlü fotoğraf sanatçısı Tan Aykol, geçtiğimiz gün Girne’nin stil ve tarzıyla ün yapmış oteli The Colony’de yine sıradışı bir çalışmaya imza attı.

Aykol’un yeni öyküsünde bu kez KKTC’de alanında ün yapmış erkek fotomodeller objektifinin karşısında birbirinden çarpıcı pozlar verdiler. 

Unexpected Intruders” adlı sanatsal projede gerek KKTC gerekse yurtdışında başarı grafiğini günden güne yükselten genç milli dövüş sporcumuz Halil İlker Çetin, modellik ve aktörlük alanında geleceğin parlayan yıldızlarından olmaya aday Emre Varoğlu, mimar, tasarımcı ve akademisyen kimliğinin yanında fotomodelliği ile de sıra dışı karelere ilham veren Emir Kasım ve Suriyeli ünlü fotomodel  Fajer Tafesh fantastik bir öyküyü hayata geçiren aktörler olarak çarpıcı karelere imza attılar. Her fotoğraf projesinde sinema tadında öyküleri amaçlayan Aykol, birbirinden karizmatik aktörleriyle yine KKTC magazin gündemine damgasını vurdu!

Çekimlerinde karizmatik yüzlerle çalışmaktan, sıra dışı, çarpıcı, sanatsal kareleri hayata geçirmekten zevk aldığını belirten Aykol, önümüzdeki günlerde bu kez KKTC’nin sanat ve iş camiasının ünlü kadınlarıyla yepyeni bir projeyi de hayata geçireceğini belirtti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol