Bu haber kez okundu.

KANAL D OKAN BAYÜLGEN'İ İPTAL ETTİ!

Adeta Ülke'nin en önemli olayı haline getirilen ve neredyese "İzlemeyen" herkesin potansiyel bir "Suçlu" haline getirileceği düşünülen Diriliş:Ertuğrul, Okan Bayülgen'in Kanal D ile olan ortaklığını sonlandırdı!

Altın Kelebek Ödül Töreni'nde sunucu Bayülgen'in dizi ve ekibiyle ilgili söylemleri sonrası Kanal D'nin ünlü isim ile yollarını ayırmaya karar verdiği iddia edildi!

Sahnede konuşma yapamadıkları için dizi ekibi aldıkları ödülü iade etmişti. Yaşananlara Cumhurbaşkanı Erdoğan da tepki göstermiş, Okan Bayülgen’i ima ederek, “Beyefendi de izleyememiş, fırsat bulursa izleyecekmiş” ifadelerini kullanmıştı.

Bayülgen ise özür dileyerek “Bu benim esprili tutumum, konuşma tarzım. Bundan dolayı da kimse alınmaz. Ben dizinin adını ön plana çıkarmak için tekrar tekrar söyledim. Kimseyi kırmayı istemedim. Kırdıklarım varsa özür dilerim” demişti.

Tuhaf "Dizi" sansasyonunun ardından da Bayülgen’in yaklaşık 10 gün önce Kanal D’de başlaması gereken programının iptal edildiği iddia edildi. Akabinde de Kanal D’den Bayülgen ile yollarının ayırdığı haberi geldi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol