Bu haber kez okundu.

"İSTİSMAR" GELİNLİĞİ GÖLGEDE KALDI!

Geçtiğimiz günlerde Deniz Akkaya ve Seren Serengil ile "Savaş" ilan eden ünlü manken Şebnem Schaefer, Antalya’da düzenlenen gelinlik ve damatlık defilesinde 23 bay ve bayan mankenle podyuma çıktı.

25-27 Kasım tarihlerini kapsayan organizasyonda podyuma çıkan Schaefer, 2017 yılının gelinliklerini tanıttı. Defilede 120 gelinlik içinden en çok ilgiyi 27 bin Euroluk, özel taşlarla hazırlanan ve Şebnem Schaefer’ın giydiği gelinlik gördü.

25 Kasım "Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü"nde yapılan defilede ayrıca Şebnem Schaefer ve iki erkek manken, ‘istismar’ temasıyla podyuma çıkınca, izleyenlerden büyük alkış aldı.

Geçtiğimiz günlerde Schaefer, Özcan Deniz’in filminin galasında boy gösterince Deniz Akkaya ve Seren Serengil'in ağzına düştü!

Schaefer, kendisini bu şekilde eleştiren sabah programlarına sosyal medya hesabından öfke kusarken, özellikle Seren Serengil’le çok sert tepki gösterdi. Serengil’i, “Bir Yeşilçam yıldızının kızı olmaktan başka ne gibi bir özelliğiniz var sizin?” sözleriyle topa tutan Şebnem Schaefer hedef aldığı ünlülerle ilgili şöyle konuştu:

Schafer, Helin Avşar hakkında; “Özellikle TV 360’daki Hanım, benim de çok sevdiğim bir ünlünün kardeşi veya kızı olmaktan başka ne sıfatınız var sizin? Tuvalet skandalınızı da maalesef unutmuyorum!” dedi.

Deniz Akkaya için; “Peki star TV’deki gergin hanım, ‘Biz geçmişte olanları unutmadık’ diyorsunuz ya, ben de sizin işsiz kaldığınızı, evlilik dışı ilişkiden çocuk yaptığınızı, bir de üstüne dayak yeyip salya sümük ağladığınız günleri unutmadım” dedi.

Şebnem Schaefer’in son hedefi de Seren Serengil oldu. Schaefer, Serengil’e “Bir Yeşilçam yıldızının kızı olmaktan başka ne gibi bir özelliğiniz var, 20 yıl önceki diziniz, köpeğiniz ve intihar girişiminizden başka” diyerek yüklendi, sosyal medya adeta yıkıldı!Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol