Bu haber kez okundu.

"DİRİLİŞ: ERTUĞRUL" SAHNEDE ÖLDÜRÜLDÜ!

Diriliş Ertuğrul'un senaristi Mehmet Bozdağ, Altın Kelebek ödülünü iade etti!

Altın Kelebek ödül töreninde ‘Yılın En İyi Dizisi’ ödülü Diriliş Ertuğrul’a verildi. Ödülü almak için sahneye çıkan dizinin yapımcısı ve senaristi Mehmet Bozdağ ve ekibi ödülünü aldıktan sonra konuşma yaptırılmadan apar topar kulise gönderildi!Konukların da bir anlam veremediği olayın ardından, dizinin yapımcısı Bozdağ, ödülü iade ettiğini Instagram hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu!

İşte Bozdağ’ın ödülü iade ettiğini duyurduğu açıklama:

"43. Altın Kelebek Ödüllerinde Diriliş Ertuğrul Dizisi, izleyici oylarıyla diğer bütün ödül törenlerinde olduğu gibi Yılın En İyi Dizisi Ödülü’nü haklı olarak almıştır. Ödül töreni sırasında Diriliş Ertuğrul Dizisi Yapımcısı ve Senaristi olarak bizlere ödül veren siz izleyicilerimizi selamlama ve teşekkür konuşması yapmam engellenmiştir. Her ödül alan kişiye konuşma hakkı verilirken, bizlerin bu hakkımızı kullanmamızın engellenmesini manidar buluyorum. Bu engellenmenin haklı başarımız ve siz izleyicilerimize yapılan bir nezaketsizlik olduğuna inanarak ödül törenini protesto ederek Diriliş Ertuğrul Dizisi Yapımcı ve Senaristi olarak haklı olarak aldığımız ödülü kuliste geri iade ettim.

Ayrıca Programın sunucusu Okan Bayülgen’in özür yerine Türkiye ve dünyada bu kadar ilgi gören ve siz değerli izleyicilerimizin takdirini kazanan dizimizi hiç izlemediğini söyleyerek alaycı bir konuşma yapması ve bundan sonra izleyeceğini belirtmesini de nezaketten uzak bir davranış olarak değerlendiriyorum. Mümkünse dizimizi izlemesin. Kendisinin dizimizden alacağı hiçbir kıymet değeri olamayacağını konuşması bizlere göstermiştir."

‘En İyi Dizi’ ödülü olan Diriliş Ertuğrul’un oyuncularından Cavit Çetin Güner, Instagram hesabından şu fotoğrafı ve notu paylaştı:

“3 sezondur sadece kendi gününün değil, ayın en çok izlenen dizisine mecburen ödül verdiler! Mecburen diyorum çünkü en iyi oyuncu, en iyi yapım, en iyi yönetim de bizim hakkımızdı. Ama onlardan değiliz ya bugüne kadar vermediler. Bugün de yarım ağız verdiler ve mikrofon bile uzatmadan kulisin yolunu gösterdiler! Her Çarsamba reytingde gösteriyoruz hak ettiğimiz değeri aslında anlayana. Bu ödülün değeri fotoğrafta! Pabucum daha değerli şu an!”Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol