Bu haber kez okundu.

BRAD PITT VE MARION COTILLARD BİRLİKTE!

Film setinde yakınlaştıkları ve bu sebeple Angelina Jolie-Brad Pitt çiftinin boşanmasına sebep oldukları nedeniyle magazin gündemini meşgul eden iki büyük oyuncu, "The Allied" filminin galasında biraraya geldiler.

Marion Cotillard ve Brad Pitt, kırmızı halıda her zamankinden çok daha fazla ilgi gördü. Jolie ile altı çocuğunun velayeti için zorlu bir mücadele yürüten 52 yaşındaki aktörün saç modelini değiştirdiği ve biraz da kilo verdiği görüldü.

Sevgilisi Guillaume Canet'den ikinci bebeğini bekleyen 41 yaşındaki Marion Cotillard'nın hamileliğinin de iyice ilerlediği görüldü.

Brad Pitt ve Marion Cotillard iyi arkadaş olduklarını ve ortaya atılan söylentilerin dostluklarını bozmadığını da gözler önüne serdi. İki ünlü oyuncu hem birlikte poz verdi, hem de hayranlarını kırmayarak onlara imza dağıtıp hatıra fotoğrafları çektirdi.

Angelina Jolie'nin Pitt'e boşanma davası açtığı duyulduğunda aktörün Marion Cotillard ile film setinde aşk yaşadığı bunun da ünlü çiftin arasını açtığı ileri sürülmüştü.

Uzun süre bu iddialara yanıt vermeyen Cotillard da sonunda sosyal medya sayfasından yaptığı duyuruda "hayatının aşkı Guillaume Canet ile mutlu olduğunu, hatta ikinci bebeklerini beklediklerini" belirtmişti. Cotillard, rol arkadaşı Pitt ile Angelina Jolie'nin bu zor günlerinde onlar için en iyisini dilediğini de yazmıştı mesajında.

Yönetmenliğini Oscar ödüllü Robert Zemeckis'in üstlendiği The Allied (Müttefik) İkinci Dünya Savaşı döneminde geçen bir öyküyü anlatıyor. Filmde Pitt, istihbarat subayı Max'ı Cotillard da direnişçi Marianne'yi canlandırıyor.
Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol